Що краще iPhone 6s Plus чи Nexus 6P?

Компанії Google і Huawei спільними зусиллями випустили фаблет Nexus 6P, який отримав конкурента в особі Apple і його фаблету iPhone 6s Plus. Так що давайте порівняємо ці два смартфони, щоб зрозуміти, який з них насправді кращий

16-04889

Про дизайн iPhone 6s Plus багато говорити не доводиться — він такий же, як у торішньої моделі: обтічні форми, алюміній приємно холодить руку, злегка випирає камера. У порівнянні з попередником, iPhone 6s Plus пристойно «виправився», і тепер важить 192 гр. Це реально відчувається — смартфон помітно відтягує кишеню. У той же час він чудово зібраний, і відчувається як преміальний пристрій, що характерно для усієї продукції Apple.

17-09858

А ось преміальний Nexus — це щось новеньке. Nexus 6P виконаний з алюмінію з красивою огранюванням, за рахунок якої він відмінно лежить в руці. До речі, при схожих з iPhone габаритах, важить 178 грам, а ось товщина в них однакова — 7,3 мм На задній стороні пристрою, за чорним склом розташувалася камера, спалах і лазерний автофокус. В цілому смартфон виглядає монолітно, не вислизає з рук, викликаючи лише позитивні емоції. Словом, тандем Google і Huawey безумовно вдався.

iPhone 6s Plus працює на базі процесора Apple A9. Інженери компанії вперше оснастили смартфон 2 ГБ оперативної пам’яті, завдяки цьому система працює досить спритно — ніяких лагів не спостерігається. Смартфон відмінно справляється з усіма завданнями: грати на ньому одне задоволення, додатки запускаються миттєво.

Nexus 6P отримав процесор Qualcomm Snapdragon 810, і має 3 ГБ оперативки на «борту». Смартфон дуже швидкий: при користуванні гаджетом, не помітно ніяких глюків, так що працює на рівні iPhone 6s Plus. Сильного нагріву теж не спостерігається: при високих навантаженнях на ЦП смартфон стає лише трохи теплим. Всі ігри йдуть на максимальних налаштуваннях, тому в плані продуктивності смартфонів приблизно рівні.

Немає кращих серед рівних, адже кожен з представлених вище смартфонів є кращим у своїй екосистемі: фанати Apple по достоїнству оцінять iPhone 6s Plus, а прихильники Android — Nexus 6P.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *