Серійне виробництво Chevrolet Niva запустять у 2016 році

Спільне підприємство GM і АВТОВАЗ збирається відновити своє співробітництво і випустити нове покоління позашляховика Chevrolet Niva. Зазначимо, що СП GM-АВТОВАЗ почав розробку нового Chevrolet Niva ще в 2013 році, проте із-за ситуації з GM проект був тимчасово заморожений. Пізніше з’явилася інформація, що всі розбіжності були улагоджені і на даний момент на розробку нового позашляховика вже направлено 4 млрд. рублів.

1438186956_29dc148s-960

Для втілення проекту компанія має намір залучити близько 12 млрд. рублів. У зв’язку з цим ведуться переговори для отримання кредитних грошей.

На даний момент тестовий зразок автомобіля проходить дорожні випробування в країнах Європи, і попередні результати тестів хороші. Розробники нового Chevrolet Niva сподіваються, що терміни серійного випуску позашляховика почнуться вже в середині наступного року, тоді як спочатку вони намічалися на кінець поточного.

Варто окремо відзначити і технічні характеристики оновленого Chevrolet Niva. Позашляховик планується оснастити 1,8-літровим бензиновим двигуном потужністю 135 «конячок» з обертовим моментом 172 Нм. Двигун для Chevrolet Niva нового покоління розроблений французьким концерном PSA. З 2014 року автовиробник спільно з компанією Avtec будує завод з випуску двигунів за ліцензії PSA Peugeot Citroen.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *