Samsung створить прискорювач графіки не раніше 2017 р.

Samsung давно намагається знизити залежність від інших компаній. Зокрема — від постачальників компонентів для мобільних гаджетів. В даному питанні корпорація досягла чималих успіхів. Фірмовий чіп Exynos, наприклад, встановлений усередині величезного числа флагманських смартфонів. Що вже говорити про пам’ять?

i_db42646a

Однак є проблеми з графікою. Південнокорейські розробники змушені використовувати чужі мобільні прискорювачі (як правило — на базі ядер ARM). Поява свого рішення затримується — до 2017 року мінімум.

Якщо вірити джерелам в мережі, Samsung хотіла випустити GPU ще в 2015. Для створення платформи було залучено багато фахівців (включаючи колишніх співробітників Intel, AMD і NVIDIA). Тільки відразу досягти гідного результату не вийшло.

i_a5e294b0

В профільні ЗМІ «просочилася» інформація, що раніше 2017 релізу чекати не варто. За деякими відомостями — автори проекту не вкладуться навіть у зазначений термін.

Samsung слід поквапитися. Конкуренти теж мріють про власну графіку. Поки телефони і планшети Apple оснащуються контролерами PowerVR, але в Купертіно вже готують альтернативу.
.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *