Розпочалися продажі Acura TLX 2016

На американському ринку стартували продажі розкішного бізнес-седана Acura TLX 2016 модельного року. Автомобіль пропонується покупцям в 3 варіантах — з 206-сильний чотирициліндровий мотором об’ємом 2,4 літрів, агрегатується 8-ступінчастою трансмісією, з 290-сильним 3,5-літровим V6, який працює в парі з девятиступінчатою гідромеханічною трансмісією та системою P-AWS. Також відомо, що більш потужна третя версія седана TLX 2016 укомплектована повним SH-AWD приводом,яка автоматично перерозподіляє крутний момент між передньою і задньою віссю, так і між задніми колесами.

2016-Acura-TLX-Price

У базовій комплектації преміального седана є фірмові світлодіодні фари, сенсорний дисплей 7 дюймів, круїз-контроль, клімат-контроль, ABS, EPS, салон оброблений деревом. Ну а для вимогливого покупця пропонується варіант з безключовим доступом (функція start-stop), система навігації, вентильовані сидіння та ін.

Крім усього іншого, не можна не згадати, що ця модель Acura володіє функцією деактивації половини циліндрів для економії палива, системою підрулення задніх коліс, а також має систему, що стежить за дорожньою розміткою. Ціна Акури ТЛХ 2016 в США починається з 31 000 доларів. Втім, це адекватна вартість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *