Renault-Nissan дивиться в електрифіковане майбутнє

Франко-японський альянс слідує заповітам негласних сучасних технотрендів, обіцяючи до 2020 року безпілотні версії всіх своїх модельних лінійок і плануючи нові екомодифікації. Ніссанівці відкриють для себе сегмент range extender гібридів, в яких ДВЗ виконує функцію генератора для підзарядки тягової акумуляторної батареї. Подібна версія, наприклад, є у BMW i3 і орієнтовно в 2016-2017 році з’явиться і у Nissan Juke другого покоління.

 1449662716_nissan_gripz_concept_18

Мова йде про нову силову установку Pure Drive e-Power. Технічні подробиці поки що за кадром, а з відомого очевидно – поєднання маленького бензинового агрегату і електродвигунчика від хетчбека Leaf. Нагадаємо, він розвиває 109 к. с., 254 Нм і живиться від літій-іонної батареї ємністю 24 або 30 кВт·год.

Зрозуміло, поряд з екологічним приводом запропонують традиційні механізми, включаючи 1,6-літрову «турбочетвірку» потужністю 220 к. с. від зарядженого хетчбека Renault Clio RS 220, що працює в парі з 6-ступінчастим роботом з двома зчепленнями. Ймовірно, Juke успадкує стилістику концепту Gripz, але в цілому не буде таким радикальним, як кросовер нинішнього покоління.

Nissan розглядала можливість заміни спорткара 370Z, відомого в Японії під ім’ям Fairlady Z, на динамічний невеликий кросовер, проте цього, ймовірно, не відбудеться.

.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *