Philips представив bluetooth-навушники з активним шумопоглинанням

Бренд Philips представляє нові бездротові накладні навушники Philips SHB8850NC і повнорозмірні навушники SHB9850NC з функцією активного шумопоглинання. Завдяки передовим технологіям ActiveShieldTM і ActiveShield ProTM нові моделі дозволять повністю зануритися в музику і насолодитися безкомпромісною якістю її відтворення, де б ви не знаходилися. Пристрої забезпечують легке підключення по Bluetooth і комфорт у використанні за рахунок інтуїтивно зрозумілих елементів управління.

9f395838027b8aeaabf9e31263d3e573

Оснащені 40-мм випромінювачами, навушники Philips SHB9850NC підтримують Bluetooth 4.0 і кодеки ААС і aptX, що гарантує точний і якісний звук. У цій моделі використовується гібридна технологія активного шумозаглушення ActiveShield ProTM, яка поглинає до 99% сторонніх звуків. Кожна чашка навушника оснащена парою мікрофонів, один з яких встановлений зовні, інший — всередині. Зовнішній мікрофон дозволяє усувати шуми в широкому діапазоні частот, включаючи шум вітру, звуки громадського транспорту та інші акустичні перешкоди, типові для міського середовища. Мікрофон, встановлений всередині чашок, більш ефективний на низьких частотах. Він забезпечує придушення таких шумів, як гул двигунів літака або стукіт коліс поїзда. Поєднання двох методів шумопоглинання у моделі Philips SHB9850NC забезпечує підвищену ефективність блокування сторонніх звуків і дозволяє слухати улюблену музику в будь-якій обстановці.

Навушники Philips SHB8850NC з 32 мм випромінювачами підтримують Bluetooth 4.0 і кодек AAC. У цій моделі використовується технологія ActiveShieldTM, яка поглинає до 97% шумів завдяки двом мікрофонам, встановленим всередині чашок навушників і блокуючим низькочастотні звуки.

Philips SHB9850NC і SHB8850NC оснащені технологією NFC, а також функцією Multipair, що дозволяє підключати до навушників відразу два пристрої і використовувати їх поперемінно як для прослуховування музики, так і для прийому дзвінків. Обидві моделі мають мікрофони для здійснення дзвінків в режимі hands-free.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *