Особливості сучасних роботизованих камер відеоспостереження

На сьогоднішній день сфера охоронних технологій активно розвивається. До стрімкого розвитку систем безпеки в першу черги привели нові технології передачі даних, розвиток інтернет мереж, небачена раніше висока якість фото і відео зображення і т.д.

видеонаблюдение-для-домаВраховуючи величезний вибір товарів від різних виробників і постачальників можна сказати, що зараз на ринку охоронного облажнання не відразу можна визначитися, яке обладнання краще придбати. Найпопулярнішими брендами охоронного обладнання є китайські і тайванські виробники, але, звичайно ж, також важливо відзначити такі країни, як Польща, Німеччина, Америка та інші.

Завдяки великому вибору товарів можна створювати комплексні системи охорони, комбінуючи різне обладнання, а також підбирати системи залежно від цінового діапазону. Найпоширенішими інструментами безпеки є камери відеоспостереження. Слід відмітити, що сучасні камери стеження справляють велике враження, дивуючи своїми можливостями та інноваційним функціоналом.

Сьогодні поговоримо про те, що таке роботизовані камери відеоспостереження і в чому їх відмінність від традиційних. Це відеопристрої, якими можна управляти, переміщати, повертати вправо і вліво, а також піднімати і опускати вгору і вниз.

1524Роботизовані відеокамери — це спеціальні пристрої, за допомогою яких охоронне відеоспостереження виходить на абсолютно новий роботизований рівень, де пристрої можуть автономно працювати і програмно виконувати всі поставлені завдання.  Це можна робити поєднуючи дві частини камери — нахиляти голівку і панорамну частину. Також програмно можна управляти і об’єктивом, обертаючи його і масштабуючи зображення.

Такі камери експерти називають Speed ??Dome. Вони можуть бути як з аналоговою передачею відео, так і реалізованими у вигляді сучасних цифрових пристроїв — ip камер.

Варто сказати, що відеокамери з принципом роботизації можна встановлювати як у вуличних умовах, так і для приміщень. Для вулиці такі камери оснащені спеціальним захистом, завдяки якому пристрій неможливо пошкодити через зовнішні фактори навколишнього середовища (дощ, сніг, град, пісок і так далі). Найчастіше корпуси таких роботизованих камер зроблені з пластику, тому нею легко управляти завдяки маленькій вазі.

Ці пристрої діляться на два основних види:

  • поворотні;
  • стандартні.

Поворотні відеокамери можуть обертатися в різних напрямках, в тому числі і на 360 градусів. А за допомогою функції auto flip вони навіть можуть переглядати все, що відбувається безпосередньо під ними.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *