Огляд iPhone 6S з 3D Touch

Цієї осені компанія Apple показала два нових «айфона» — iPhone 6S і 6S Plus. Зовні пристрою практично нічим не відрізняються від попередників: нововведення, як це зазвичай буває з S-моделями, головним чином відбулися «під капотом». Основна інновація Apple — технологія 3D Touch, яка дозволяє екрану відчувати силу натиснення.

24

«Посиленим» натисканням на iPhone можна викликати контекстне меню на іконках додатків, швидко переміщати курсор, малювати в «Нотатках», змінюючи товщину контуру, а також завантажувати фотографії з браузера. Крім того, свайп з зусиллям від краю екрану дозволяє перемикатися між додатками.

Підтримку 3D Touch почали впроваджувати розробники ігор. Наприклад, в перегонах AG Drive можна прискорювати автомобіль, натискаючи на дисплей смартфона, а в Magic Piano — впливати на гучність звучання нот, торкаючись клавіш із зусиллям.

Тим не менш, потенціал 3D Touch поки що толком не розкритий. Розробники додатків в основному використовують цю технологію для здійснення швидких дій при сильному натисканні на іконку (завантажити селфі в Instagram, відкрити нову вкладку в Chrome, зробити публікацію в Facebook і т. д.).

Крім 3D Touch в iPhone 6S була покращена продуктивність за рахунок більш потужного, 64-розрядного процесора A9 і іншого «заліза», а також підвищена роздільна здатність основної камери до 12 мегапікселів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *