NZXT випустила поліпшену версію корпусу H440

Компанія NZXT, яка славиться як своїми корпусами, так і системами охолодження серії Kraken, випустила поліпшену версію досить вдалого і досить популярного корпусу H440 під назвою H440-Plus. Новинка стала ще краще: зокрема, в ній збільшилася кількість дискових відсіків: тепер в корпус можна встановити 11 звичайних жорстких дисків і 8 накопичувачів формату 2,5″. 

nzxt1

Друге помітне поліпшення: інтегрований в корпус контролер швидкості обертання вентиляторів отримав підтримку широтно-імпульсного методу управління і тепер підходить для підключення чотирьохконтактних моделей. Крім того, всередині є зручна розподільна система для підключення численних вентиляторів.

По-третє, збільшена максимально допустима довжина карт розширення, що важливо для власників потужних відеокарт. Тепер вона становить 294 міліметра. Габарити корпусу складають 220 ? 512 ? 480 міліметрів, важить він чималі 10,2 кілограма. Одна зі стінок H440-Plus має вібропоглинаюче шумоізоляційне покриття, а інша забезпечена великим акриловим вікном.

nzxt2

Корпус, як і його більш рання модель, дуже красивий, але представлений поки що лише в двох варіантах: чисто чорному і білому з чорними елементами обробки. Втім, в магазинах Японії помічена і популярна чорно-червона версія. Ймовірно, пізніше з’являться й інші варіанти, такі як чорно-синій, а також версія без вікна. Ціна досить висока, приблизно $155. Що стосується охолодження, то H440 не дарма став популярним. Його наступник може мати на передній панелі до трьох 120-міліметрових вентиляторів, стільки ж на верхній панелі (або по два 140-мм) і на задній можна встановити 120 або 140-міліметровий вентилятор.

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *