NVIDIA представила «суперкомп’ютер» розміром з пластикову карту

Компанія NVIDIA всіма силами намагається позбутися ярлика виробника відеокарт, тому активно досліджує абсолютно нові для себе галузі діяльності. Інженери NVIDIA в даний момент зосереджені на дослідженнях в області штучного інтелекту і глибокого машинного навчання. Також Джен-Сан представив крихітний суперкомп’ютер, який отримав назву Jetson TX1.

jetson_tx1_module_hand-100626937-primary.idge_

Цей комп’ютер своїми розмірами нагадує пластикову кредитну карту – всього 50 на 87 міліметрів. Jetson TX1 містить у собі 256-ядерний GPU-процесор Maxwell, продуктивністю 1 терафлопс, 64-бітний процесор ARM A57, модулі Wi-Fi, Ethernet, а також 4 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ пам’яті для зберігання даних. У продажу пристрій повинен з’явитися в першому кварталі 2016 року за ціною 299 доларів. Втім, якщо вам не терпиться дістати новинку в свої руки раніше офіційного релізу, ви можете придбати її зараз за 599 доларів, або за 299 доларів, якщо ви учень або працівник навчального закладу.

Jetson_TX1_Press_Deck_Final-page-006-650x289

«Я більше 30 років пропрацював в комп’ютерній індустрії, і це одне з найбільш чудових подій, що сталася на моїй пам’яті: комп’ютери отримали можливість самонавчатися, можливість самостійно писати програмний код, самостійно мислити. Все це зробить революцію в області веб-сервісів», — ділиться своїми думками Джен-Сан Хуан.

Хуан вірить, що нове обладнання, а також програмне забезпечення, розроблене в стінах його компанії, здатне значно спростити і прискорити впровадження машинного навчання на практиці. Сервери, завдяки новому софту і високій обчислювальній потужності, зможуть навчатися і дослідити Мережу самостійно.

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *