Нові технології допоможуть покращити якість мобільних камер

Не так давно компанія Samsung Electronics представила нову технологію BRITECELL, чутки про яку ходили ще з літа цього року. Завдяки цій технології фотосенсоры майбутніх мобільних гаджетів компанії зможуть робити знімки в умовах дуже низької освітленості. Найімовірніше, дебютує BRITECELL вже у флагманському смартфоні Galaxy S7, який обіцяють представити в лютому 2016 року.

php8v3jrx

Модуль камери BRITECELL відрізняється від своїх побратимів тим, що в ньому не використовуються зелені пікселі (традиційно зображення формується з пікселів зеленого, червоного і синього кольору), які формуються на знімках шляхом блокування світла спеціальним фільтром.

samsung_britecell_01

Саме відмова від цього фільтра і дозволяє сенсорам камери отримати більше світла, що дозволить власникам смартфонів з BRITECELL-камерою робити якісні знімки і при низькій освітленості, при цьому на них буде з’являтися набагато менше колірних артефактів.

samsung_britecell_02

Розмір пікселів сенсора нової камери дорівнює 1,12 мікрометра, що дозволило зробити сенсор на 17% тонше і компактніше попередньої версії, його товщина знизилася до п’яти міліметрів. Це дозволить смартфонам Samsung стати ще тоншими. Дозвіл сенсора планується на рівні 20 мегапікселів. А процес постобробки отриманих знімків буде покладено на нову технологію компанії, яка називається Smart WDR, що є розвитком звичної нам HDR.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *