NEOLINE CABLE S5 Double Side для зарядки гаджетів в автомобілі

Компанія NEOLINE представляє новий кабель NEOLINE CABLE S5 Double Side для зарядки гаджетів в автомобілі. Новинка обладнана реверсивними роз’ємами USB і microUSB, завдяки чому пристрої без проблем будуть підключатися до бортової мережі. Це дозволить водієві не відволікатися за кермом зайвий раз, адже безпека понад усе.

20594_1

Зручність складається з дрібниць, тому компанія NEOLINE приділяє увагу навіть незначним, на перший погляд, деталям. Так, користувачі мобільної техніки з роз’ємом microUSB (смартфонів, планшетів на базі Android і багатьох інших електронних пристроїв) відчувають труднощі при підключенні зарядного кабелю. Штекери USB і microUSB важко вставити в гніздо з першої спроби, особливо в машині на повному ходу. У підсумку роз’єми в гаджетах розхитуються і швидко виходять з ладу, а користувачі нервують і псують собі настрій.

Новий реверсивний кабель NEOLINE CABLE S5 Double Side вирішить цю проблему – його можна підключати будь-якою стороною, що значно спрощує заряджання в автомобілі і продовжує «життя» пристроїв. Довжина кабелю – 1 м: цього буде достатньо, щоб користуватися підключеним до бортової мережі телефоном або планшетом навіть із заднього сидіння. Матеріал, з якого виготовлений аксесуар, термостійкий і підходить для використання як в спеку, так і в мороз.

20594_2

Дані через NEOLINE CABLE S5 Double Side передаються зі швидкістю до 480 Мб/с. Максимальна сила струму при зарядці пристроїв становить 2,4 А при робочій напрузі 4,55 В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *