На відео показали, як ФСБ затримує людину за єдиний коментар в «ВКонтакте»

Не раз і не два доводили, що Інтернет по своїй суті — друге життя. Написав образливий коментарій — будь готовий відповідати за нього в реальному житті. Представники ФСБ затримали автора коментаря, який намагався розпалити національну ворожнечу.

188786

Відомо, що 36-річний Артем Чеботарьов заснував спільноту «Вільна Ингрия». Але причиною затримання став його коментар у групі «Російськомовний бандерівець», залишений 7 лютого 2016 року.Точний зміст коментаря не уточнюється, але ФСБ зазначає, що він був визнаний екстремістським.

Коментаря стало достатньо для того, щоб оперативники ФСБ увірвалися в будинок до Артема Чеботареву. Опубліковане в новині відео не повне, на ньому показаний лише процес затримання.Також ФСБ засняло знайдені предметі в Чеботарьова, серед них були такі, які вважаються екстремістськими в Російській Федерації. Цих кадрів немає в мережі.

Щодо Чеботарьова заведено кримінальну справу за статтею «Збудження ненависті і ворожнечі, приниження людської гідності». Представники влади пред’являть звинувачення Артему Чеботареву вже незабаром. Відео змушує задуматися про вагу кожного коментаря, який публікується в мережі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *