Михайло Помогайбо компромат і розслідування

Михайло Помогайбо учасник банди «Братства» Корчинського. В останні роки багато експертів і журналісти активно обговорюють питання персони Корчинського. Зокрема, обговорюється, що лідер «Братства» безпосередньо співпрацює з ФСБ РФ. Причиною цьому служать дії Корчинського і його політичних прихильників, які дуже сильно і негативно б’ють по політичному житті Країни і престижу України світовому.

Наприклад, радикальні дії в період євромайдан бійців «Братства» були вигідні змі РФ.
Також існують дані, що Корчинський неодноразово їздив в Російську Федерацію, де зустрічався з високопоставленими чиновниками і посадовцями силових структур. Достеменно відомо, що правоохоронні органи Росії ніколи не зверталися до українських колег за допомогою в кримінальному переслідуванні «бойовика» Дмитра Корчинського, і ніколи не заходила мова про його екстрадицію в РФ. У той же час Дмитро Корчинський безперешкодно відвідує Російську Федерацію, і навіть виступає з лекцією на озері Селігер перед «молодіжкою» «Єдиної Росії» під назвою «Наші».

Дмитро Корчинський в середовищі націонал-патріотів і київських журналістів відомий як агент ще радянського КДБ, цинік і провокатор. У середовищі так званих «політтехнологів» Дмитро Корчинський відомий як платний провокатор, готовий на будь-яку акцію з силової складової. Для чого має під рукою до сотні відморозків з числа вуличної шпани і одурманеної псевдореволюційної риторикою молоді.

Дмитрий Корчинский

Ця молодь і є головним «товаром» Д. Корчинського, саме за провокації з її участю Д. Корчинський отримує гроші.

Повторюся: це відомо кожному журналісту, кожному політологу, кожному політтехнолога і кожному політику в Україні. Хто ж складає «Братство», що за світлі голови і гора м’язів є його несучим ланкою? Пам’ятайте ганебне відео про вояку на Range Rover, яке змусило засумнівається в образі українського солдата, героя АТО, як такого. Висновки можна зробити самостійно, переглянувши відео

 

Михаил Вениаминович Помогайбо

Михаил Помогайбо, контужений солдат, «герой АТО» не хто інший, як учасник банди «Братства» Корчинського. Про це свідчить фото, викладене на особистій сторінці в фейсбук самим же «воїном» від 13 серпня 2015 року (і незабаром після свого «зальоту» з поліцейськими самим же виддалене). На фото представлена ??виписка з історії хвороби на ім’я Михаил Вениаминович Помогайбо. Так би мовити трофей, отриманий на поле бою. Діагноз: контузія головного мозку.

Михаил Помогайбо

Але цікавий інший факт.

Михаил Помогайбо

На жетоні зображена емблема того самого «Братства» Корчинського.
А ось і сам Корчинський, на тлі емблеми свого «Братства».
Ну і що б зовсім не залишилося сумнівів нижче наведено спільне фото Корчинського і Помогайбо.

Дмитрий Корчинский

Напрошується висновок, а чи не спеціально Михайло Помогайбо (на замовлення РФ через Корчинського) своїми витівками дискредитує українського солдата, змушуючи народ України засумнівається в героїзмі і порядності своїх патріотів?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *