Суперкар з пробігом 1 мільйон кілометрів

1448619950_pagani_zonda


Існує думка, що суперкари і гиперкари – це іграшки для вихідного дня з невеликим ресурсом. Pagani Zonda з пробігом 1 млн кілометрів доводить, що швидкість та надійність можна поєднати.

На фабрику Pagani в Італії прибув на планове технічне обслуговування автомобіль Zonda, власник якого благополучно намотав на спідометр мільйон кілометрів. Було б неправдою говорити, що всі шість нулів автомобіль пройшов у первозданному вигляді: з моменту випуску в 1998 році ця Zonda не раз піддавалася модернізації, в тому числі і в частині силового агрегату, але факт залишається фактом – саме ця модель, єдина з Pagani, подолала нечуваний для суперкарів бар’єр.

Рекордний автомобіль пройшов на фабриці повну реставрацію – це свого роду подарунок власнику фірми Гораціо Пагані, якому 10 листопада виповнилося 60 років. Після комплексної процедури омолодження співробітники фірми нарекли цю модель La Nonna, що в перекладі з італійського означає «бабуся». Pagani планує виставити її в недавно відкритому фірмовому музеї – бабуся-мільйонник, безумовно, стане окрасою експозиції.

Нещодавно Гораціо Пагані заявив, що не збирається вступати в гібридну гонку, яку влаштували конкуренти, і зосередиться на виробництві класичних суперкарів з бензиновими двигунами. Електричні компоненти, на його думку, значно обтяжують автомобіль, а він категорично проти цього – спортивний автомобіль повинен бути легким і слухняним, вважає Пагані.
1448620037_la_motta
Серед власників автомобілів Pagani чимало зірок шоу-бізнесу і знаменитих особистостей. Є своя Zonda і у британського чемпіона Формули-1 Льюїса Хемілтона. Правда, днями, після однієї гучної вечірки в Монако, пілот влаштував за кермом суперкара ДТП. Машина пошкоджена, але не фатально, її будуть відновлювати.

Будь-який автомобіль Pagani – це мрія, і коли такий автомобіль отримуєш в подарунок, хіба не можна бути на сьомому небі від щастя? Тайванський 15-річний підліток буквально стрибав до стелі, коли батьки подарували йому на день народження новеньку жовту Huayra. Молодий власник, правда, поки не має водійських прав – рочків замало, тому до повноліття подарунок поміщений на зберігання в Італії у виробника, де йому буде забезпечений належний догляд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *