Microsoft показала навігатор для сліпих у дії

91ecab0980942ea5235ee8a64cd7cda3 (1)

Компанія Microsoft опублікувала демонстраційне відео проекту голосового навігатора для сліпих під назвою Cities Unlocked. Також про досвід практичного використання робочого прототипу системи розповів редактор The Telegraph.

Аппартная частина навігаційної системи являє собою навушники, розроблені компанією GN Store Nord. У корпус навушників, крім динаміків, вбудовані гірометр, акселерометр і компас. Навушники підключают до смартфону з встановленим додатком-компаньйоном, який використовує GPS і карти Bing. Користувач управляє навігатором за допомогою Bluetooth-пульт з трьома кнопками, що дозволяє перемикатися між режимами роботи системи.

Основна функція системи — озвучувати назву різних об’єктів на карті і відстань до них, при цьому користувач чує голос у навушниках саме з тієї сторони, в якій знаходиться даний об’єкт. Також система попереджає користувача якщо він наближається до якого-небудь перешкоди. Перший прототип голосового навігатора для сліпих розробленого в рамках проекту Cities Unlocked Microsoft показала в листопаді 2014 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *