Mercedes-AMG E 63 і комп’ютерні чари

Сучасні двигуни з турбонагнітачами відкривають перед тюнерами величезні можливості: перезалив софт — і в арсеналі вже додаткові «коні». А про те, як сильно можна «роздраконити» спорткар комп’ютерними процедурами, свідчить суперседан Mercedes-AMG E 63 від компанії Performmaster. 

1449576244_maep3

Суперседани нині видають потужність, часом недосяжну для спорткарів недавнього минулого. А в тюнінгових виконаннях віддача перевищує всі мислимі межі. Взяти, приміром Mercedes-AMG E 63 в модифікованому форматі від майстрів Performmaster.

Самий крутий заводський седан у версії S оснащений 5,5-літровою «бітурбовісімкою», що видає 585 к. с. і 800 Нм (стандартний автомобіль на 28 к. с. і 80 Нм слабкіший). Справді божевільний двигун в зв’язці з повнопривідною трансмісією робить його недосяжним для головного конкурента, 560-сильного задньопривідного BMW M5 – снаряд з трипроменевою зіркою на капоті набирає «сотню» за 3,6 с проти 4,3 у «емки».

Віддача «вісімки» збільшена до 702 к. с. і 1000 Нм. Додаткові резерви отримані фактично в «один дотик»: перепрошили електронний керуючий блок – і готово.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *