Lytro представила камеру віртуальної реальності

Три роки тому Lytro розробила камеру, здатну захоплювати все світлове поле в кадрі і дозволяє змінювати глибину різкості зображення після зйомки. Компанія випустила два цифрових фотоапарати, один з яких схожий на калейдоскоп (400-500 доларів), інший – на DSLR-камеру (1600 доларів). Однак жодна з представлених моделей не підтримувала захоплення відео. Це був всього лише питання часу. Lytro реалізувала свої розробки в новому продукті, орієнтованому на фільммейкерів і геймерів.

Lytro-Immerge-650x366

Immerge – великий ривок в області віртуальної реальності. Нова відеокамера на базі технології світлового поля дозволяє записувати живе відео з елементами комп’ютерної графіки, повідомляє Tech Times.

Однак Immerge – це більше, ніж просто камера віртуальної реальності. Це ціла система з програмним забезпеченням, підтримуваних різними VR-гарнітурами.
Lytro Immerge можна описати як масив камер, захоплюючих весь простір навколо користувача.

Повідомляється, що мета технології полягає у створенні професійного контенту для пристроїв віртуальної реальності завдяки змішуванню комп’ютерної графіки і живого зображення найдешевшим способом.

Lytros-Immerge-650x400

Камера Immerge не просто знімає відео на 360 градусів, вона відтворює записується сцену, збираючи інформацію про інтенсивність і напрямок світла, який не тільки визначає колір навколишніх предметів, але також показує, наскільки далеко вони розташовані один від одного.

Очікується, що вартість системи буде виражатися сотнями тисяч доларів. Вихід прототипу намічений на перший квартал 2016 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *