Ліжко яке здатне захистити людину під час землетрусу

Уявіть, що ви прокидаєтеся серед ночі від сильного землетрусу. Стіни і стеля ось-ось впадуть прямо на вас, а встигнути зібрати речі і вискочити з будинку у вас вже навряд чи вийде. Що робити? Китайський винахідник знає відповідь на це питання. Він розробив кілька моделей ліжок з унікальною конструкцією, які можуть врятувати людські життя під час сильних землетрусів.

slide_202027_704345_free

Ван Венши – винахідник з Китаю, якому в голову прийшла проста, але геніальна ідея: чому б не створити ліжка, які здатні захистити сплячих людей від небезпеки обвалення будівлі? У 2010 році Ван навіть запатентував свій винахід і з тих пір старанно удосконалював конструкцію подібних ліжок, ретельно продумуючи різні дрібниці і деталі, які в майбутньому цілком можуть врятувати чиєсь життя.

Принцип роботи стійкого до землетрусів ліжка простий і логічний. Ліжко являє собою посилений металевий короб, який трансформується у разі початку землетрусу, ховаючи сплячу людину всередині. У відео трохи нижче ви можете побачити кілька варіантів цього механізму. Поки не зовсім зрозуміло, чи здатне ліжко нашкодити людині, якщо вона лежить на ній не так, як це задумав винахідник. Але, так як ідея поки існує лише у вигляді концептів, можна припустити, що винахідник ще доопрацює цей момент

https://www.youtube.com/watch?v=RI3pz5p6l24

Всередині ліжка, крім вільного місця для людини, захований запас їжі, води, а також медична аптечка, протигаз і навіть вогнегасник. У тому випадку, якщо уламки будівлі завалили вас повністю – у вас буде можливість прожити кілька днів під руїнами, поки рятувальники розгрібають завали. Що ж, все геніальне – просто. Побажаємо китайському винахіднику удачі, раптом його ліжко в майбутньому і правда зуміє врятувати життя багатьох людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *