Light L16 — 16-лінзова камера з налаштуванням різкості

На конференції Code/Mobile американський стартап Light презентував оригінальну камеру L16, яка має 16 об’єктивів. Кожен з них оснащений власною 13-мегапіксельною матрицею зі своєю власною фокусною відстанню. Дане рішення призначене для отримання знімків з подальшим редагуванням різкості різних об’єктів на готових знімках.

l16_light_00

Принцип роботи пристрою досить простий. При натисканні кнопки спуску всі 16 об’єктивів одночасно захоплюють зображення при різних фокусних відстанях. Технологія, розроблена фахівцями Light, об’єднує всі отримані знімки в одне велике зображення з роздільною здатністю 52 Мп. Після зйомки в кадр можна внести різні зміни, наприклад, зменшити або збільшити глибину різкості, змістити фокус і експозицію.

l16_light_01

L16 працює під управлінням операційної системи Android і має вбудований модуль Wi-Fi, забезпечує зумування в діапазоні від 35 до 150 мм. Також відзначаються великий п’ятидюймовий сенсорний дисплей, функція відеозйомки у форматі 4K, корпус із захистом від води й пилу класу IP54, GPS, акселерометр. Камера може робити знімки в умовах недостатньо освітленості, з низьким рівнем шуму. При цьому, розробники позиціонують свою розробку як альтернативу дзеркальній камері, яка доставляє незручності фотографу при зміні об’єктивів.

l16_light_02

Експерти видання The Verge, протестувавши гаджет, заявили, що камера знімає не гірше ніж повнокадровий Canon 5D.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *