LG анонсує нові UltraWide-монітори

На виставці CES 2016 компанія LG представить новітні UltraWide-монітори зі співвідношенням сторін 21:9. Монітори LG будуть представлені в декількох конфігураціях. Експозиція включає широкий 34-дюймовий вигнутий UltraWide-монітор з співвідношенням сторін 21:9 (модель 34UC98) з Thunderbolt 2. Великий QHD-екран з роздільною здатністю 3440 x 1440, виконаний на IPS-технології, а також наявність різноманітних корисних функцій задовольнять потреби широкого кола користувачів: від активних геймерів до професіоналів в області цифрових медіа.

er_photo_182329

Модель LG 34UC88 запропонує QHD-якість зображення на широкому вигнутому UltraWide-екрані з співвідношенням сторін 21:9. Ultra HD-монітор від LG (модель 27UD68) створює чітке зображення. Обидва монітори використовують технологію FreeSync від AMD для плавного ходу гри без спотворень, мерехтіння і переривань.

er_photo_182431

В рамках виставки LG також представить плоский UltraWide-монітор 34UM88 з співвідношенням сторін 21:9, який підійде для обладнання робочого місця професіоналів, яким вкрай важлива точна передача кольору. Широка зона огляду цього монітора підвищує продуктивність, створюючи великий робочий простір, в якому можна, наприклад, паралельно переглядати декілька фото або одночасно працювати в декількох додатках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *