Lancia Ypsilon загорівся прямо під час проходження краш-тесту

Автомобіль загорівся прямо під час традиційного тесту на удар в передню частину. Тим самим зайвий раз підтвердивши, що нинішня Lancia – це навіть менше ніж просте бюджетне авто концерну Fiat Chrysler, і вже далеко не той легендарний італійський автомобіль з заднім приводом, якими багато колись захоплювалися.
news.2015_lancia_ypsilon_catches_fire_during_euro_ncap_crash_test_gets_two_star_650.jpg.medium


Як пояснили в Euro NCAP, при краш-тесті у машини закоротило плюсовий дріт і загорілася гальмівна рідина, яка витікала з резервуара. У бюро з безпеки додали, що Lancia не відрізнялася подібними проблемами під час розроблювальних тестів. Зараз компанія планує запропонувати вирішення проблеми, яке внесуть у виробничий процес в самому найближчому майбутньому.

Проте не говориться, що буде зроблено у відношенні тих автомобілів вказаної моделі, які вже були доставлені клієнтам.

Що стосується рейтингів безпеки Ypsilon, то автомобіль отримав оцінку у 44% за рівнем захисту дорослих пасажирів, 79% за рівнем захисту дітей, 64% за рівнем захисту пішоходів. А в департаменті Safety Assist машина після інциденту набрала біля 38%.

Друге покоління Ypsilon випускається з 2011 року. На одній платформі з Fiat 500 і Fiat Panda. Обидві моделі Fiat показали кращі результати по Euro NCAP, тому причина неполадок в Lancia полягає виключно в інженерно-конструкторських доповненнях саме для неї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *