Компанія McLaren збирається показати свою модель 675LT Spider

Перевірені джерела компанії McLaren повідомляють, що бренд вже в постійному режимі почав тестові випробування своєї новинки 675LT Spider. Крім того, минулого місяця з’ясувалася інформація про те що спортивний автомобіль вийде виключно обмеженою партією.

04994e7f668acb30e35393bf55eeccbb-640x329

Тоді ж шпигунам вдалося зробити парочку фотографій автомобіля. На відміну від купейної версії автомобіля, новинку нагородять знімним дахом, підвіскою з підвищеною жорсткістю і сучасною коробкою з сімома ступенями. Також крім цих змін, автомобіль скине близько центнера загальної ваги

В підкапотному просторі 675LT Spider буде розташовуватися потужний бітурбований агрегат. Його обсяг становитиме 3,8 літра, при цьому потужність буде рівнятися 675 кінським силам. Також керівництво компанії відзначило, що динамічні показники новинки будуть такими ж, що і у купейної моделі. Перші 100 км у годину спорткар буде набирати за 2,9 секунди.

У компанії відмовляються коментувати те, як буде виглядати салон нового спорткара. За неофіційними даними, McLaren буде використовувати при створенні інтер’єру новинки матеріали тільки високої якості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *