Компанія AUDI змінила головного інженера

199188


Компанія AUDI AG повідомила про зняття Ульріха Хакенберга з посади головного інженера, члена Ради директорів з технічного розвитку. На його місце призначено Штефан Книрш, який вступить на посаду 1 січня 2016 року. За інформацією західних ЗМІ, відставка безпосередньо пов’язана з гучним «дизельним скандалом».

Штефан Книрш працював у департаменті розробки двигунів компанії Audi з 1990 по 1996 роки, а потім перейшов у Porsche AG на позицію менеджера проекту. У 2007 році Книрш став керівником відділу післяпродажного обслуговування автомобілів департаменту продажів Porsche AG. З травня 2013 року він керував підрозділом двигунів і трансмісій AUDI AG.

Ульріх Хакенберг пропрацював в Volkswagen Group 30 років і брав участь у створенні модульної системи, реалізації найважливіших для концерну стратегій, вибору моделей автомобілів Audi, Volkswagen, Bentley.

Нагадаємо, «дизельний скандал», в епіцентрі якого опинився концерн Volkswagen Group, занижав реальні показники рівня викидів своїх двигунів, спричинивши вже не одну відставку. Зокрема, майже відразу ж посаду глави концерну покинув Мартін Вінтеркорн, а його місце зайняв екс-директор Porsche AG Маттіас Мюллер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *