Jaguar — 5 зірок у рейтингу безпеки

jaguar-xe-06

Jaguar XE і абсолютно новий Jaguar XF отримали 5 зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP 2015. Автомобілі були високо оцінені в кожній з категорій – «захист дорослих пасажирів», «захист пасажирів-дітей», «захист пішоходів» та «пристрої для забезпечення безпеки», ставши одними з самих надійних моделей з точки зору безпеки.

Крім захисту при зіткненнях, XE і XF відрізняються широким арсеналом систем активної безпеки, включаючи систему автономного екстреного гальмування, використовує стереокамери для визначення потенційно небезпечних об’єктів по ходу руху. Дана система попереджає водія візуальними і звуковими сигналами, автоматично активуючи гальма в разі неминучості зіткнення.

Jaguar-XE-int

Кевін Страйд (Kevin Stride), директор модельного ряду Jaguar: «І XE, і XF є безкомпромісними автомобілями. При розробці цих моделей ми в рівній мірі приділили увагу динаміці, потужності, комфорту, економічності та питанням безпеки. Суворість наших внутрішніх регламентів значно перевищує вимоги законодавчих та споживчих тестів. Починаючи від алюмінієвих сплавів, які ми використовуємо при створенні кузова, і закінчуючи технологічною стереокамерою, що є основою роботи системи автономного екстреного гальмування – все було ретельно оптимізовано, щоб рівень безпеки наших автомобілів відповідав найвищим світовим стандартам».

В основі XE і XF лежить абсолютно нова алюмінієва платформа Jaguar. Це неймовірно легка і водночас жорстка і міцна конструкція, яка поряд з подушками безпеки для водія і пасажира, бічними подушками безпеки і шторками безпеки, забезпечує найвищий рівень захисту для всіх, хто знаходиться в салоні. У разі зіткнення з пішоходами, автоматично піднімається капот, що дозволяє знизити серйозність можливих пошкоджень.

9433461-jaguar-xe-pack-shot-reveal-film

Обидві моделі відрізняються широким спектром технологій активної безпеки і систем допомоги водієві. Сюди включається:

  • система динамічної стабілізації (Dynamic Stability Control),
  • антипробуксовочна система (Traction Control),
  • система допомоги при екстреному гальмуванні (Emergency Brake Assist),
  • система попередження виїзду з смуги руху (Lane Departure Warning),
  • система моніторингу сліпих зон (Blind Spot Monitoring),
  • датчик наближення ззаду автомобілів (Closing Vehicle Sensing),
  • система допомоги при русі заднім ходом (Reverse Traffic Detection),
  • система розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition)
  • адаптивний круїз-контроль (Adaptive Cruise Control).

Крім цього, покупці абсолютно нового XF – а також XE 2017 модельного року – зможуть обладнати свій автомобіль системою утримання смуги руху (Lane Keeping Assist), системою контролю ступеня втоми водія (Driver Condition Monitor) і адаптивним обмежувачем швидкості (Adaptive Speed Limiter).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *