Игорь Мазепа Concorde инвестбанкир: дружба или расчет?

 Игорь Мазепа Concorde


Игорь Мазепа Concorde інвестбанкір — «з таким і в розвідку піти не страшно» — так зазвичай говорять про хороших друзів. Але, чи може таке сказати Борис Ложкін про свого друга Ігоря Мазепу? Скоріш за все ні. Адже саме колишній інвестбанкір Ігор Мазепа своїми діями ставить під загрозу продовження роботи Ложкіна на посаді Глави президентської адміністрації.

Що ж такого зробив Ігор Мазепа для Ложкіна і чому це діяння може спричинити за собою відставку глави АП?
Не так давно, а якщо бути точніше, в 2013 році, Борис Ложкін доручив Ігорю Мазепі зайнятися продажем належного йому медіа-холдингу «УМХ». Покупцем виступав Сергій Курченко. Компанія Игорь Мазепа Конкорд Капітал супроводжувала всі процеси цієї угоди.

З моменту продажу пройшло три роки і Народний депутат України Сергій Лещенко у своєму блозі розкрив громадськості деталі цієї операції. Угода виявилася далеко не найбільш прозорою і викликала низку запитань у австрійських правоохоронців. Саме з цього приводу до Генпрокуратури України прийшов запит від Центральної прокуратури по боротьбі з економічною злочинністю і корупцією Австрії про надання правової допомоги в розслідуванні підозрілих грошових операцій.

Зі слів Лещенко стало відомо, що при продажу медіахолдингу проводилися сумнівні транзакції по рахунках офшорних фірм, відкритих в австрійських банках. Всі ці процеси курирував не хто інший, як Игорь Мазепа Concorde. Він же сприяв отриманню кредиту для Курченко у державному «Укрексімбанку». Більше того, він примудрився в якості застави виставити сам медіахолдинг, який на той час вже знаходився в заставі на 70 млн. Доларів, оскільки не справлявся з оплатою боргів. Таким чином, за допомогою нечистих схем інвестбанкіра через рахунки в австрійських банках махінатор «злив» сотні мільйонів доларів, взятих у кредит в держустанові.

Майстер сірих схем Игорь Мазепа примудрився обвести навколо пальця не тільки держоргани, а й самих учасників угоди. Але, через три роки, правда таки вийшла назовні. Оскільки Курченко знаходиться під санкціями Євросоюзу, європейські служби перевіряють всі угоди, в яких він брав участь. Саме тому нам стали відомі схеми купівлі-продажу «УМХ».

Якби не санкції Європи, то український народ так і не дізнався б про тих «діячів» які ретельно намагаються набити кишені за рахунок державних грошей. Не може не дивувати в цій ситуації факт того, що державні правоохоронці не звернули жодної уваги на те, що з країни незрозуміло куди йдуть великі суми грошей. І може якби не втручання Євросоюзу, то наша країна так і не дізналася б своїх «героїв».

Будемо сподіватися, що цього разу правоохоронці таки доведуть справу до кінця, а псевдодрузі, які займають високі посади і позиціонують себе як серйозні люди, що працюють на благо країни, таки отримають по заслугах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *