«Група ГАЗ» запустила в серійне виробництво «Урал Next»

Автозавод «Урал» «Групи ГАЗ» розпочав продажі автомобілів нової марки «Урал NEXT». Автомобілі «Урал NEXT» відрізняються підвищеною комфортністю, збільшеним ресурсом і покращеною системою керування.

3b52ca3e9ecf7c051e22cf1eb51ec7fb-981x599-90


Старт продажів розпочався з ретельної підготовки регіональних дилерських і сервісних центрів по реалізації та обслуговуванню даних автомобілів. Сервісні центри забезпечені необхідним обладнанням, експлуатаційної та технічної документації, запчастинами та витратними матеріалами.

Крім того, для своїх клієнтів автозавод «Урал» передбачає максимально зручні та вигідні програми підтримки на всіх етапах використання автомобілів, включаючи програми з мінімальним початковим внеском, з нульовим подорожчанням, з миттєвим оформленням покупки, з мінімальним пакетом документів, з врахуванням старого автомобіля, з можливістю покупки за програмою утилізації та багато іншого.

Автомобілі «Урал NEXT» створені для перевезення пасажирів, вантажів і буксирування причепів і причіпних систем по всіх видах доріг і місцевості, в тому числі в умовах бездоріжжя і важких температурних режимах. Основні споживачі – нафтогазові, лісопромислові, будівельні компанії та підрозділи МНС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *