Ford створив «Костюм наркомана»

Ford спільно з німецькими вченими розробив «Костюм наркомана» для водіїв, які хочуть на собі відчути те, що відчувають наркомани, керуючи транспортним засобом. Даний девайс буде включений в міжнародний курс «Водійська майстерність для життя»

Devushka-v---Kostyume-narkomana--

Автокомпанія Ford разом з ученими з університету Мейєра-Хентшеля, що в Німеччині, випустила в світ цікаве пристосування – спеціальний костюм для водіїв Drugged Driving Suit (Водіння під дією наркотиків). «Костюм наркомана» імітує ефект від вживання людиною таких наркотиків, як героїн, кокаїн, канабіс, а також екстазі та ЛСД.

Компанія виробник і вчені, створивши «Костюм наркомана», вирішили на прикладі показати те, яку небезпеку представляють водії «під кайфом». Виробники «наркодевайса» таким чином хочуть застерегти молодь від керування автомобілем під дією наркотиків.

Spetsifikatsiya---Kostyum-narkomana--

За даними National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) близько 18% ДТП зі смертельними наслідками трапляється з водіями, які керували автомобілем «під кайфом». Цю статистику підтверджує і National Institutes of Health (NIH), тому мова йде про декілька млн. водіїв, які входять у зону ризику і водять автомобіль у стані наркотичного сп’яніння.

Раніше компанія Ford вже створювала костюми, які дозволили автолюбителям побувати в образі п’яного водія, у стані «жінки в положенні», а також літньої людини. Костюм «алкоголіка» автовиробник включив у свій курс для автолюбителів «Водійська майстерність для життя». По даній програмі за останні 11 років пройшли навчання близько півмільйона людей у всьому світі. У неї буде включений і новий «костюм наркомана».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *