Електричний позашляховик з Австралії

6bbda27de453f472c340c8d458141c37


Австралійський стартап Red Automotive Technologies має намір випустити електричний позашляховик, який зможе проїжджати до 1200 кілометрів і розганятися до 250 кілометрів на годину. У тому випадку, якщо проект знайде необхідне фінансування, компанія розраховує запустити в серію кілька моделей і через десять років продавати до 75 тисяч автомобілів на рік. Про це повідомляє видання Motoring.

Проект електричного позашляховика належить австралійському інженеру Полу ван де Лу. Він володіє власною фірмою в Аделаїді, яка протягом останніх 22 років розробляє споживчі товари, а також різні системи оборонної промисловості та автомобільної індустрії. На даний момент бізнесмен вже найняв для розвитку проекту колишнього керівника відділу планування нових продуктів компанії GM Holden та експерта в області електрокарів Ієна Макклива.

В Red Automotive Technologies планують використовувати для своїх моделей модульну конструкцію. Перший позашляховик компанії отримає чотири електромотора (по одному в кожному колесі), двоступеневу трансмісію і підвіску з регульованим дорожнім просвітом. Кліренс досягне 375 міліметрів, артикуляція коліс — 450 міліметрів, а маса причепа на буксирі — 3,5 тонни.

Виключно на електротязі позашляховик проїде близько 200 кілометрів. Модель також отримає ДВС (бензиновий або дизельний), який буде використовуватися виключно для підзарядки батарей під час руху. З цим агрегатом запас ходу збільшиться до 1200 кілометрів. З нуля до сотні новинка зможе розганятись менш ніж за чотири секунди. У плані позашляхових можливостей автомобіль, як стверджують в компанії, зможе перевершити Jeep і Toyota Land Cruiser.

Найближчим часом Red Automotive Technologies приступить до пошуку інвесторів. Згодом компанія має намір вийти на біржу і провести IPO. Стартова ціна першої моделі складе близько 85 тисяч доларів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *