«Дизельний скандал» знизив рівень продажу Volkswagen у США

Згідно з повідомленнями видання Bloomberg, концерн Volkswagen терпить істотні збитки через різке зниження рівня продажів своїх автомобілів на ринку США. У цьому місяці дилерські центри компанії реалізували лише малу частину продукції, що пов’язують з так званим «дизельним скандалом», який обрушив продажі Volkswagen.

prodazhi-Volkswagen

На початку осені поточного року, Агентство з охорони навколишнього середовища США зробило сенсаційну заяву, в якій йшлося про те, що ПЗ, встановлене на дизельних автомобілях Volkswagen, істотно занижує реальний показник викидів в атмосферу шкідливих речовин. Це, в подальшому, привело до того, що автогігант змушений був відкликати близько 500 тисяч машин з американського ринку і понад 11 мільйонів автомобілів по всьому світу.

Таким чином, листопад став провальним місяцем в плані продажів. Не допомогло навіть те, що компанія різко збільшила виробництво автомобілів з бензиновими силовими агрегатами. Їх просто не встигли доставити в дилерські центри США до середини минулого місяця. Як говорить один з власників кількох дилерських центрів, скоріш за все, пройде ще кілька місяців, перш ніж машини надійдуть в точки продажу.

Volkswagen-v-ssha

Цікаво і те, що сума зарезервованих на витрати, пов’язані з дизельним скандалом», коштів, складе близько 6,7 євро, а Volkswagen відзвітував про квартальні збитки вперше за 15 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *