Біометричні татуювання можуть замінити більшість гаджетів

Американський стартап Chaotic Moon оголосив про початок розробки технології Tech Tat — тимчасового біоелектричного татуювання, яке буде здатне замінити собою фітнес-трекери і девайси для електронних платежів. Біометричне татуювання являє собою малюнок з електропровідних фарб, усередині якого розташовується мікроконтролер з парочкою чіпів. Татуювання Tech Tat можна розташувати на будь-якій ділянці шкіри.

i2ZA5eR-09001

У промо-ролику демонструються можливості, які відкриває використання цієї технології. До речі, вони багато в чому схожі з функціоналом традиційних фітнес-трекерів. Наприклад, таке тату зможе вимірювати більшість біометричних показників: пульс, тиск, рівень стресу, а потім транслювати отримані дані на смартфон за допомогою Bluetooth-з’єднання.

Глава компанії Бен Ламм заявив, що фітнес-браслети багато в чому поступаються новій розробці, яка в подальшому може знайти широке застосування в медичних цілях. Всі дані, будуть передаватися безпосередньо в медзаклади, щоб лікарі могли постійно контролювати стан здоров’я пацієнтів.

Крім того, ця нетривіальна розробка може знайти своє місце і в інших сферах життя. Як запевняють розробники, в подальшому подібні татуювання можна буде використовувати в якості електронного платіжного засобу, поряд з NFC: для цього достатньо лише зв’язати пристрій з одним з гаманців Apple Pay або Samsung Pay, і підтвердити платіж.

Цілком можливо, що подібні розробки персональної електроніки стануть наступним кроком в еволюції гаджетів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *