Біометричне татуювання може стежити за нашим здоров’ям

Технологія Tech Taі

Американська компанія Chaotic Moon розробляє технологію нанесення біометричних татуювань, які будуть здатні слідкувати за станом здоров’я.

Технологія Tech Tat представляє собою тимчасове татуювання, що наноситься за допомогою електропровідного фарби, при цьому на шкіру прикріплюють невеликий мікроконтролер з кількома чіпами. Основною функцією такої татуювання є моніторинг серцевого ритму, температури тіла і ряду інших параметрів, немов фітнес-трекер, а всі отримані свідчення пристрій передає на смартфон через Bluetooth.

Розробники запевняють, що шляхом нанесення татуювання раз в рік можна спостерігати за своїм здоров’ям, не витрачаючи час на профілактичні огляди у лікарні.  Tech Tat можна зробити на будь-якій частині тіла.

Біометричне татуювання можна використовувати не тільки в медичній сфері, але і в деяких інших. Приміром, Tech Tat стане в нагоді військовим: технологія допоможе визначити, чи відчуває боєць біль або стрес, а також виявити токсини в організмі. Високотехнологічне татуювання може також виступити в ролі біометричного NFC-чіпа для бездротових платежів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *