Автомобільні перевезення Україна Європа від компанії Корсель

Кожен підприємець працює на території України замислювався щодо того, що непогано було б почати торговельні відносини з Європейськими партнерами. А у світлі останніх подій цілком логічний інтерес українських інвесторів та підприємців до країн Євросоюзу. Отримати туристичну візу і купити квиток на літак в одну із країн Євросоюзу може практично кожен, вартість такого питання разом з проживанням варіюється від кількох сотень доларів, до кількох тисяч. Але навіть якщо ви знайдете виробника потрібних вам товарів, ви повинні знайти собі транспортну компанію з допомогою якої зможете привести куплені вами товари в Україну. В даному питанні вам допоможе логістична компанія Корсель.  грузоперевозки в европу

Транспортні послуги

Логістична компанія перевізник Корсель працює на ринку вже більше 8 років, тому не дивно те, що маючи такий досвід вони перевозять вантажі своїх клієнтів швидко та якісно. Відрізняється компанія від конкурентів тим, що вантаж завжди приїжджає в місце призначення у строк, та не губиться на шляху як це часто буває зі звичайними поштовими відправленнями з Європи в Україну.

Митна підтримка і складська мережа

Для прийому вантажу до подальшого відправлення у компанії є в наявності власні складські приміщення в Європі. Це набагато спрощує вам можливість складання збірного вантажу для його подальшої відправки в Україну.

Також маючи величезний досвід у складанні документів для розмитнення вантажів, компанія представляє вам послуги супроводу при проходженні вашого вантажу через митницю. Завдяки чому вантаж не буде стикатися з якими б то не було затримками, що благотворно впливає на ведення вашого бізнесу.

Отже, ви познайомилися з компанією яка буде перевозити вантажі, вам залишається зважитися і зробити крок до вашого успіху. Телефонуйте сьогодні +38 (098) 886 02 22 та отримайти якісні послуги перевезення вантажу від логістичної компанії міжнародних перевезеннь Корсель.

Контакти

  • місто Харків , пр-т Московський,199, корпус Д-5, оф. 228 телефон +38 (057) 728-10-53
  • місто Дніпропетровськ, вулиця Ширшова, 18, оф. 302 телефон +38 (056) 794-05-20
  • місто Київ, пр-т Московський, 6, оф. 504/1 телефон +38 (044) 333-32-28
  • Валенсія (Іспанія) – +34 960 650 895

Також ви можете звязатися з представником компанії по скайпу:  corcel.group, або відправити листа на адресу [email protected]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *