Audi став ще потужнішим та економічнішим

news.audi_r18_2016_4_650.jpg.medium

В гоночний сезон 2016 року бренд з чотирма кільцями увійде з самим потужним і ефективним гоночним автомобілем, який коли-небудь створювали під маркою Audi. На урочистому закритті нинішнього сезону, Audi Sport Finale, яке відбулося в суботу в тренувальному центрі Audi Training Center в Мюнхені, пройшла урочиста світова прем’єра нового Audi R18. У чемпіонаті DTM бренд Audi продовжить виступи з незмінним складом пілотів. В гонках класу GT перший повний гоночний сезон належить автомобілю Audi R8 LMS. На 20 вакантних місць у серії Audi Sport TT Cup 2016 року подали заявки 125 кандидатів.

news.audi_r18_2016_3_650.jpg.medium

Для сезону 2016 року підрозділ Audi Sport суттєво оновили автомобіль Audi R18. Гоночний прототип категорії LMP1, що представляє бренд в добовому марафоні Le Mans 24 Hours та чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (FIA World Endurance Championship (WEC)), отримав інноваційні аеродинамічні рішення. Він являє собою наступний крок у реалізації концепції полегшеної конструкції і оснащується модифікованою гібридною силовою установкою з літій-іонними батареями для зберігання запасу енергії, а також оптимізований в плані економії палива двигуном TDI.

news.audi_r18_2016_2_650.jpg.medium

«Представляючи новий Audi R18, ми даємо світу ясний сигнал: Audi продовжує підтримувати максимальні оберти своєї спортивної програми і робить в Le Mans свідому ставку на двигуни TDI – найбільш успішну технологію у плані ефективності в автомобільному світі», – прокоментував прем’єру глава Audi Motorsport д-р Вольфганг Ульріх (Dr. Wolfgang Ullrich).

news.audi_r18_2016_5_650.jpg.medium

У чемпіонаті світу FIA з гонок на витривалість (WEC) 2016 року, який стартує на трасі Сільверстоун (Silverstone) у Великобританії 17 квітня, команда Audi Sport Team Joest візьме участь з двома новими автомобілями Audi R18. В цілях мінімізації витрат Audi, а також бренд Porsche в складі концерну Volkswagen досягли угоди про те, що в головній події сезону WEC, марафоні «Le Mans 24 Hours», вони будуть представляти по два автомобіля замість трьох від кожного бренду.

news.audi_r18_2016_6_650.jpg.medium

У чемпіонаті DTM Audi робить основну ставку на стабільність. Всі вісім пілотів, які представляли бренд в сезоні 2015 року і принесли Audi 10 перемог у 18 гонках, продовжать захищати Audi. Єдиною зміною стане те, що Адрієн Тамбе (Adrien Tambay) і Ніко Мюллер (Nico M?ller) поміняються командами. Audi Sport розраховує, що цей крок стане додатковим стимулом для двох самих молодих пілотів, які представляють бренд в серії DTM. Підготовкою восьми автомобілів Audi RS 5 DTM будуть продовжувати займатися довгострокові партнери Audi Sport, команди Abt Sportsline, Phoenix і Rosberg.

news.audi_r18_2016_7_650.jpg.medium

В змаганнях категорії GT завершений етап підготовки нового автомобіля Audi R8 LMS, і почалися їх поставки клієнтам. Завдяки високому попиту на цей автомобіль клієнтський підрозділ Audi Sport досліджує можливості розширення запланованих на 2016 рік обсягів його випуску. Початкові плани випуску становили 45 автомобілів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *