Audi  R18

У минулі вихідні компанія Audi підвела підсумки чергового спортивного сезону і представила прототип R18 e-tron зразка 2016-го року. Перші тести новинки вже відбулися, а повноцінні випробування заплановані на грудень.

 

Зовні R18 досить сильно змінився: аеродинамічний обвіс повністю переглянутий. Двигун залишився колишнім – це дизельний чотирьохлітровий V6, однак тепер він працює в енергетичній категорії 6 мегаджоулей проти колишніх чотирьох. Замість батареї з маховиком тепер використовується літій-іонний акумулятор. Аналогічна система діє і в Porsche.

 

Було оголошено, що в майбутньому році Audi виставить у WEC тільки два прототипи – так само як і команда Porsche. У цьому році обидва німецьких концерну представили по три машини, але для скорочення витрат у наступному сезоні, вирішено було обмежитися двома. Це стосується і марафону «24 години Ле-Мана».

Склад екіпажів Audi істотних змін не зазнав. Заводським колективом стане команда Audi Sport Team Joest . Саме вона виведе нову R18 на перший етап чемпіонату світу, який пройде 17 квітня в Сільверстоуні.

 


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: